Jean Dupuis - Jean Dupuis - Le Bourgeois Gentilho- ets , oplage 99, handgesigneerd - Verkocht

Jean Dupuis - Le Bourgeois Gentilho- ets , oplage 99, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Jean Dupuis - Le Bourgeois Gentilho- ets , oplage 99, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jean Dupuis - Le Bourgeois Gentilho- ets , oplage 99, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jean Dupuis - Le Bourgeois Gentilho- ets , oplage 99, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jean Dupuis - Le Bourgeois Gentilho- ets , oplage 99, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Jean Dupuis (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Jean Dupuis

Le Bourgeois Gentilho

ets

afmetingen blad 74,5 x 83,0 cm

afmetingen beeld 50,0 x 59,0 cm

in goede staat

oplage 99 ,

handgesigneerd en genummerd

droogstempel atelier dupuis

Jean Dupuis (1941)

Frans Frans

Geplaatst door  barb52
65 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)

Starttijd28-4-2015 om 9:58
Eindtijd5-5-2015 om 9:58
Biedingen (10)