Jean Paul Vroom - ets - Twee artisjokken - Verkocht

Jean Paul Vroom - ets - Twee artisjokken kopen? Bied vanaf 30!
Jean Paul Vroom - ets - Twee artisjokken kopen? Bied vanaf 30!Jean Paul Vroom - ets - Twee artisjokken kopen? Bied vanaf 30!Jean Paul Vroom - ets - Twee artisjokken kopen? Bied vanaf 30!Jean Paul Vroom - ets - Twee artisjokken kopen? Bied vanaf 30!
  • Jean Paul Vroom (1922-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ingekleurde ets. Potlood gesigneerd rechtsonder. Genummerd 8/50 linksonder.

Beeldmaat 17,5 x 23,5 cm. Bladmaat 25 x 33 cm. Losbladig.

Jean Paul Vroom (1922-2006)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1750 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:17-04-2017 om 21:16
Eindtijd:02-05-2017 om 19:16
tverbeek
02 mei / 09:53
€ 30