Jean Paul Vroom - Kat in mand / Basket Case / Pompidou - Verkocht

Jean Paul Vroom - Kat in mand / Basket Case / Pompidou kopen? Bied vanaf 125!
Grafiek (handgesigneerd)

Jean Paul Vroom - Kat in mand / Basket Case / Pompidou kopen? Bied vanaf 125!Jean Paul Vroom - Kat in mand / Basket Case / Pompidou kopen? Bied vanaf 125!
  • Jean Paul Vroom (1922-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1982
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
Incl. lijst62 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Zeefdruk van de meester van het realisme, Jean-Paul Vroom. Hij beeldde zijn geliefde kat  'Pompidou'  af.  De kat in de mand, in de catalogus van 1982 (van Robert Douwma Prints & Maps Ltd - Londen) van zijn werk wordt het genoemd als 'Basket Case '. Deze catalogus krijgt u erbij. Het werk dateert ook uit dat jaar.  Het is neutraal ingelijst, het werk zelf meet 50 x 65 cm en ingelijst 62 x 80. De oplage is gering voor een zeefdruk, slechts 100 stuks en het verkeert in zeer goede conditie. Dit is nummer 64. Natuurlijk handgesigneerd.
Door de foto vindt er kleine vertekening van het beeld plaats, maar alles loopt recht!

Jean Paul Vroom (1922-2006)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  loodsvoorkunst
Lid sinds 2021
0 verkochte items
80 cm
62 cm
65 cm
50 cm

ObjectlocatieBussum,  Nederland
Starttijd16-12-2021 om 12:29
Eindtijd19-1-2022 om 10:40