Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Jaartal | 2009 |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 29 x 24 cm (h x b) |
Incl. lijst | 34 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooi schilderij, in zilveren houten lijst , titel: 'Het Bos', hetgeen wordt weergegeven in prachtig kleurenspel.
Acryl op paneel en gesigneerd op voor en achterkant!
Zijn werken zitten in de midden en hogere prijsklasse, zie internet / Google. Bieden vanaf een lage drempel nu mogelijk! Unieke kans.
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leeuwarden, Nederland | ||
Objectlocatie | Leeuwarden, Nederland |
Starttijd | 29-12-2019 om 20:28 |
Eindtijd | 2-1-2020 om 19:33 |