Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - schilderij - UNIKAT - handgesigneerd
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Periode | 1945 t/m 1999 |
Zeer fraai bronzen beeldje van de onlangs overleden grote kunstenaar Jits Bakker.
Diverse foto's met diverse soorten belichting zodat u het beeldje goed kunt bekijken!
Materiaal: Brons op stenen sokkeltje
Totale hoogte 14 cm
Lage oplage!
Ophalen in Apeldoorn of verzendkosten koper.
Transport | |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Starttijd | 7-7-2014 om 8:54 |
Eindtijd | 21-7-2014 om 8:54 |