Iedere maandag een Special
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2014 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Stijl | Minimalistisch |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Starttijd | 15-3-2024 om 8:59 |
Eindtijd | 24-3-2024 om 21:30 |
Objectlocatie | Woudrichem, Nederland |