Johan de Zoete - johan de zoete, ets, mansportet - Verkocht

johan de zoete, ets, mansportet kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

johan de zoete, ets, mansportet kopen? Bied vanaf 10!johan de zoete, ets, mansportet kopen? Bied vanaf 10!johan de zoete, ets, mansportet kopen? Bied vanaf 10!
  • Johan de Zoete (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets man door bekend Utrechts graficus. Eigen druk. Afmetingen 15x15. Papier 23 x25.

Johan de Zoete (1950)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunstkwartier
38 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)

Starttijd8-7-2016 om 11:02
Eindtijd14-7-2016 om 11:02