Johan Lennarts - Abstracte compositie, zeefdruk - Verkocht

Johan Lennarts - Abstracte compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Johan Lennarts - Abstracte compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Johan Lennarts - Abstracte compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Johan Lennarts - Abstracte compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Johan Lennarts - Abstracte compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Rosser
FA. (169)

2989 verkochte items
Alle items van deze verkoper (232)
  • Johan Lennarts (1932-1991)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200

Mooie, karakteristieke compositie van Johan Lennarts.  Zeefdruk op Rives papier, met potlood gesigneerd en genummerd (114/200).  In mint conditie.

Afmetingen: 76cm x 56cm (blad), 64cm x 38cm (beeld)

Johan Lennarts (1932-1991)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Rosser
FA. (169)

2989 verkochte items
56 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-11-2021 om 16:12
Eindtijd:18-12-2021 om 09:41
ppveenhof
18 dec. / 07:44
€ 40