Johan van Hell - litho Caecilia 1841-1941 - Verkocht

Johan van Hell - litho Caecilia 1841-1941 kopen? Bied vanaf 25!
Prenten & Uitgaves

Johan van Hell - litho Caecilia 1841-1941 kopen? Bied vanaf 25!Johan van Hell - litho Caecilia 1841-1941 kopen? Bied vanaf 25!Johan van Hell - litho Caecilia 1841-1941 kopen? Bied vanaf 25!
  • Johan van Hell (1889-1952)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1941
Techniek Varia
Afmetingen 52 x 40.3 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Litho ter gelegenheid van het honderdjarig bestaan van de Maatschappij Caecilia.  Niet gesigneerd. Met voorstelling van de heilige Cecilia met op de achtergrond een orgel en een vredesduif.  Van Hell vervaardigde in hetzelfde jaar een schilderij, dat hij schonk aan de Maatschappij (collectie Concertgebouw, Amsterdam). Literatuur: catalogus Arnhem 2005-2006, L 14.
verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65
hier en daar lichte kleine foxingplekjes op het papier, meest langs de randen
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 9,65

Johan van Hell (1889-1952)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Cello1
434 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
40.3 cm
52 cm