Johann van den Noort - JOHANN VAN DEN NOORT, “Gannets in Sunset” 2004, zeefdruk. - Verkocht

JOHANN VAN DEN NOORT, “Gannets in Sunset” 2004,  zeefdruk. kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

JOHANN VAN DEN NOORT, “Gannets in Sunset” 2004,  zeefdruk. kopen? Bied vanaf 1!JOHANN VAN DEN NOORT, “Gannets in Sunset” 2004,  zeefdruk. kopen? Bied vanaf 1!JOHANN VAN DEN NOORT, “Gannets in Sunset” 2004,  zeefdruk. kopen? Bied vanaf 1!
  • Johann van den Noort (1940)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1945 t/m 1999
Gesigneerd Handgesigneerd

JOHANN VAN DEN NOORT originele zeefdruk. Eigen druk in 8 kleuren drukgang in een beperkte oplage van 45 stuks. Gedrukt op 200 gr. eerste kwaliteit houtvrij papier. Hand gesigneerd en genummerd door kunstenaar. Beeldformaat 25 x 55 cm. Wordt eventueel geleverd met certificaat van echtheid. Het werk is niet ingelijst en in nieuw staat.

Normale galerie prijs € 175.-

Informatie kunstenaar:  www.johannvandennoort.nl

Holland Artadvice is al vanaf 1985 actief in het adviseren, bemiddelen en verkopen van beeldende kunst. Inschrijving Kamer van Koophandel te Zwolle onder nummer:05060818. Website: www.hollandartadvice.nl

Verzend kosten: Per pakket post: € 6.95. Aangetekend € 8,60. In Europa : €15.00. (Eenmalige verzendkosten als u meerdere werken combineert).

Ophalen: Mogelijkheid om het werk op te halen in onze galerie in de Voorstraat nr. 20 te Kampen, na telefonische afspraak. U betaald dan geen verzendkosten.

Garantie: Wij garanderen dat al het werk origineel is en zoals het omschreven is in de veiling. Omruilgarantie tot 1 jaar na aankoop.

Vragen: Heeft u nog vragen neem dan gerust contact met ons op via " Stel de verkoper een vraag"