Johannes Jacobus Lievense - Boerderij en landschap - Verkocht

Johannes Jacobus Lievense - Boerderij en landschap kopen? Bied vanaf 300!

Verkoopprijs: € 345,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Johannes Jacobus Lievense - Boerderij en landschap kopen? Bied vanaf 300!Johannes Jacobus Lievense - Boerderij en landschap kopen? Bied vanaf 300!Johannes Jacobus Lievense - Boerderij en landschap kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  William66

Lid sinds 2019
1 verkochte items
  • Johannes Jacobus Lievense (1810-1905)
Periode1800 t/m 1899
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 65 cm (h x b)
Lijst61 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Schilderij  uit omstreeks 1835
  • Schilderij met boerderij en omliggend landschap
  • Prachtige authentieke omlijsting

n.v.t.

Johannes Jacobus Lievense (1810-1905)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  William66

Lid sinds 2019
1 verkochte items
81 cm
61 cm
65 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 345,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-12-2019 om 09:31
Eindtijd:24-07-2020 om 16:39
Ove01
23 jul. / 20:18
€ 300