Johannes Jacobus Lievense - Boerderij en landschap - Verkocht

Johannes Jacobus Lievense - Boerderij en landschap kopen? Bied vanaf 300!

Johannes Jacobus Lievense - Boerderij en landschap kopen? Bied vanaf 300!Johannes Jacobus Lievense - Boerderij en landschap kopen? Bied vanaf 300!Johannes Jacobus Lievense - Boerderij en landschap kopen? Bied vanaf 300!
  • Johannes Jacobus Lievense (1810-1905)
Type kunstwerkSchilderij
Periode1800 t/m 1899
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 x 65 cm (h x b)
Incl. lijst61 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Schilderij  uit omstreeks 1835
  • Schilderij met boerderij en omliggend landschap
  • Prachtige authentieke omlijsting

n.v.t.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heythuysen, Nederland

Johannes Jacobus Lievense (1810-1905)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  William66
Lid sinds 2019
0 verkochte items
81 cm
61 cm
65 cm
45 cm