Johannes Jacobus van Oost - abstract - acryl op doek, gesigneerd - Verkocht

Johannes Jacobus van Oost - abstract - acryl op doek, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Johannes Jacobus van Oost - abstract - acryl op doek, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Johannes Jacobus van Oost - abstract - acryl op doek, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Johannes Jacobus van Oost - abstract - acryl op doek, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Johannes Jacobus van Oost - abstract - acryl op doek, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Johannes Jacobus van Oost - abstract - acryl op doek, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Johannes Jacobus van Oost - abstract - acryl op doek, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Johannes Jacobus van Oost - abstract - acryl op doek, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Johannes Jacobus van Oost - abstract - acryl op doek, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Johannes Jacobus van Oost - abstract - acryl op doek, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Johannes Jacobus van Oost - abstract - acryl op doek, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Johannes Jacobus van Oost - abstract - acryl op doek, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Johannes Jacobus van Oost (1917-1975)
Jaartal1968
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst93 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oost, Jan van (1917-1975) Kwalificaties schilder Nationaliteit/school Nederlands Geboren Rotterdam 1917-12-08 Overleden Rotterdam 1975-02-09 Scharten 1996
Verder zoeken in RKDartists&
  • Geboren 1917-12-08
  • Sterfplaats Rotterdam
  • Plaats van werkzaamheid Rotterdam
  • Kwalificaties schilder
  • Onderwerpen dorpsgezichten
  • Onderwerpen abstractie
  • Onderwerpen stadsgezicht
  • Onderwerpen stilleven
  • Onderwerpen landschap (als genre)
  • Opleiding Academie voor Beeldende Kunsten (Rotterdam)
Het werk is in goede staat en netjes ingelijst.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00

Johannes Jacobus van Oost (1917-1975)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  JBK
52 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
73 cm
93 cm
70 cm
90 cm

ObjectlocatieMaarssen,  Nederland
Starttijd7-1-2020 om 17:07
Eindtijd21-1-2020 om 20:10
Biedingen (5)