Johannes Jacobus van Oost - abstract - acryl op doek, gesigneerd - Verkocht

Johannes Jacobus van Oost - abstract - acryl op doek, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Johannes Jacobus van Oost - abstract - acryl op doek, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Johannes Jacobus van Oost - abstract - acryl op doek, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Johannes Jacobus van Oost - abstract - acryl op doek, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Johannes Jacobus van Oost - abstract - acryl op doek, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Johannes Jacobus van Oost - abstract - acryl op doek, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Johannes Jacobus van Oost - abstract - acryl op doek, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Johannes Jacobus van Oost - abstract - acryl op doek, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Johannes Jacobus van Oost - abstract - acryl op doek, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Johannes Jacobus van Oost - abstract - acryl op doek, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Johannes Jacobus van Oost - abstract - acryl op doek, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Johannes Jacobus van Oost - abstract - acryl op doek, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Johannes Jacobus van Oost (1917-1975)
Jaartal1968
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
Lijst93 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oost, Jan van (1917-1975) Kwalificaties schilder Nationaliteit/school Nederlands Geboren Rotterdam 1917-12-08 Overleden Rotterdam 1975-02-09 Scharten 1996
Verder zoeken in RKDartists&
  • Geboren 1917-12-08
  • Sterfplaats Rotterdam
  • Plaats van werkzaamheid Rotterdam
  • Kwalificaties schilder
  • Onderwerpen dorpsgezichten
  • Onderwerpen abstractie
  • Onderwerpen stadsgezicht
  • Onderwerpen stilleven
  • Onderwerpen landschap (als genre)
  • Opleiding Academie voor Beeldende Kunsten (Rotterdam)

Het werk is in goede staat en netjes ingelijst.

Johannes Jacobus van Oost (1917-1975)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  JBK
FA. (21)

408 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
73 cm
93 cm
70 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-01-2020 om 17:07
Eindtijd:21-01-2020 om 20:10
Biedingen (5)
Internaat
21 jan. / 10:56
€ 15
nelleke1958
21 jan. / 10:55
€ 10
Internaat
21 jan. / 10:55
€ 5
nelleke1958
14 jan. / 17:59
€ 3
ljansen
12 jan. / 01:22
€ 1