John Lennon - 1 Ingelijste erotische prent uit portfolio "ONE BAG" – 1980 - Verkocht

John Lennon - 1 Ingelijste erotische prent uit portfolio "ONE BAG" – 1980 kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

John Lennon - 1 Ingelijste erotische prent uit portfolio "ONE BAG" – 1980 kopen? Bied vanaf 1!John Lennon - 1 Ingelijste erotische prent uit portfolio "ONE BAG" – 1980 kopen? Bied vanaf 1!John Lennon - 1 Ingelijste erotische prent uit portfolio "ONE BAG" – 1980 kopen? Bied vanaf 1!John Lennon - 1 Ingelijste erotische prent uit portfolio "ONE BAG" – 1980 kopen? Bied vanaf 1!John Lennon - 1 Ingelijste erotische prent uit portfolio "ONE BAG" – 1980 kopen? Bied vanaf 1!John Lennon - 1 Ingelijste erotische prent uit portfolio "ONE BAG" – 1980 kopen? Bied vanaf 1!John Lennon - 1 Ingelijste erotische prent uit portfolio "ONE BAG" – 1980 kopen? Bied vanaf 1!John Lennon - 1 Ingelijste erotische prent uit portfolio "ONE BAG" – 1980 kopen? Bied vanaf 1!John Lennon - 1 Ingelijste erotische prent uit portfolio "ONE BAG" – 1980 kopen? Bied vanaf 1!John Lennon - 1 Ingelijste erotische prent uit portfolio "ONE BAG" – 1980 kopen? Bied vanaf 1!John Lennon - 1 Ingelijste erotische prent uit portfolio "ONE BAG" – 1980 kopen? Bied vanaf 1!John Lennon - 1 Ingelijste erotische prent uit portfolio "ONE BAG" – 1980 kopen? Bied vanaf 1!
  • John Lennon (1940-1980)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1980
TechniekVaria
OnderwerpErotiek
Afmetingen50.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
  • Het oorspronkelijke portfolio ‘Bag One’ uit 1970 bestaat uit 6 zw/w portrettekeningen en 7 erotische tekeningen in sepia, en was bedoeld als huwelijksgeschenk van John Lennon aan Yoko Ono. De presentatie werd in de Londense Art Gallery door de politie verhinderd en de originele portfolio met tekeningen werd als zijnde obsceen in beslag genomen. De latere facsimile-editie is gedrukt naar aanleiding van de Nederlandse tentoonstelling later datzelfde jaar.
    In 1980 verscheen een herdruk gepubliceerd door Stichting John Lennon Nederland en is gedrukt door Lindenbaum, Amsterdam.
    De hier aangeboden prent komt uit de herdruk van 1980.
    -Drukgesigneerd rechtsonder.
    -Ingelijst in een aluminium lijst met glasplaat.
    -Afmetingen: Lijst, 50,5 x 50,5 cm. Blad, 35 x 49,5 cm. Beeld, 34 x 48 cm.
    -Conditie: Het papier van de prent is vergeeld en is ‘bobbelig’. De kartonnen boven- en onderrand heeft vlekken. De lijst heeft slijtplekjes.
    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

    Afhandeling: Let op a.u.b. :
    -Het ingelijste werk kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze sterke voorkeur i.v.m. de kwetsbaarheid van de glasplaat. Het afhalen heeft voor ons geen haast, dus het kan wanneer het u schikt om naar Amsterdam te komen.
    -De ingelijste prent kan binnen Nederland ZONDER GLASPLAAT aangetekend verzonden worden via PostNL.
    -De ingelijste prent kan naar België, Duitsland en Frankrijk ZONDER GLASPLAAT verzonden worden via GLS.

    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 15,00 euro. Wordt verzonden zonder glasplaat.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk, Italië: 20,00 euro. Wordt verzonden zonder glasplaat.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

ConditieRedelijk
  • Het papier van de prent is vergeeld en is ‘bobbelig’. De kartonnen boven- en onderrand heeft vlekken. De lijst heeft slijtplekjes.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00

John Lennon (1940-1980)

Engels Engels Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
590 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
50.5 cm
50.5 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd11-5-2022 om 15:11
Eindtijd23-5-2022 om 22:56
Biedingen (8)