John Lie a Fo - John Lie a Fo, prachtige zeefdruk uit 1988 31/50 - Verkocht

John Lie a Fo - John Lie a Fo, prachtige zeefdruk uit 1988 31/50 kopen? Bied vanaf 65!
  • John Lie a Fo (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
StijlExpressionistisch
OnderwerpSport
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage31/50

Gesigneerde en genummerde zeefdruk van John Lie a Fo uit 1988. Formaat 70 x 49 cm. Afgedrukt in een oplage van 50 exemplaren is dit nummer 31. De zeefdruk kan met passe partout ( 80 x 60 cm) worden opgehaaldbij galerie Rotor in Gorcum of zonder passe partout aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking. De foto is aan de onderkant wat donker uitgevallen maar in het echt zijn de kleuren fris en helder. Het werk is in perfecte conditie.

In verband met onze grote collectie John Lie a Fo kan de nummering op de foto afwijken van het beschreven werk.

Dit item is verkocht voor 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-10-2022 om 13:01
Eindtijd:23-01-2023 om 16:20
BARLEYCORN
23 jan. / 15:28
€ 65