FA. (1)

John Lie a Fo - Zeefdruk: Rite - 1988

John Lie a Fo - Zeefdruk: Rite - 1988 kopen? Bied vanaf 35!
John Lie a Fo - Zeefdruk: Rite - 1988 kopen? Bied vanaf 35!John Lie a Fo - Zeefdruk: Rite - 1988 kopen? Bied vanaf 35!John Lie a Fo - Zeefdruk: Rite - 1988 kopen? Bied vanaf 35!John Lie a Fo - Zeefdruk: Rite - 1988 kopen? Bied vanaf 35!John Lie a Fo - Zeefdruk: Rite - 1988 kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

818 verkochte items
Alle items van deze verkoper (383)
  • John Lie a Fo (1945)
Jaartal1988
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage226/300
Zeefdruk van John Lie a Fo uit 1988. Nummer 226/300. Titel: Rite.  Afmetingen blad H55 X b64. Afmetingen voorstelling H46 X b54. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.
Herkomst: Collectie ABN AMRO.

John Lie A Fo (Paramaribo, 15 juni 1945) is een Surinaamse beeldend kunstenaar. Hij heeft een Chinees-Surinaamse familienaam. Hij werkt in Frans-Guyana. Hij schildert, doet grafisch werk, maakt sculpturen en gebruikt daarbij thema's uit de Surinaamse jungle.
In de jaren zestig werkt hij als muzikant in verschillende Europese landen. Lie A Fo volgt een kunstopleiding aan de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten te Antwerpen en de Vrije Academie Den Haag.
In 1974 wordt hij toegelaten tot de BKR (de Beeldende Kunstenaars Regeling), zodat hij zich volledig aan de kunst kan wijden. In 1979 vestigt Lie A Fo zich in Suriname. Na de decembermoorden keert hij terug naar Den Haag. Vanaf de eerste helft van de jaren 80 is er veel belangstelling voor zijn grafische werk en volgen diverse tentoonstellingen.
In december 1983 verhuist hij naar Frans Guyana, een buurland van Suriname, maar met dezelfde natuurlijke omgeving die in zijn werk kan worden teruggevonden. Hij keert regelmatig terug naar Den Haag om er te werken. Zijn werk wordt overal in Nederland tentoongesteld.

De voorstelling is in goede staat. Het werk heeft ingelijst gezeten en is verkleurd binnen de randen van het oude passe-partout. Rechts-en links onderin de hoeken zit een kleine vouw. Goed ingelijst, valt dit onder de passe-partout/in de lijst.

John Lie a Fo (1945)

Alle items van deze kunstenaar(8)
FA. (28)

818 verkochte items
64 cm
55 cm
Starttijd:19-04-2022 om 10:29
Eindtijd:26-04-2022 om 19:18
Openingsbod€ 35
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd