Zeefdruk van John Lie a Fo uit 1988. Nummer 226/300. Titel: Rite. Afmetingen blad H55 X b64. Afmetingen voorstelling H46 X b54. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.
Herkomst: Collectie ABN AMRO.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
John Lie A Fo (Paramaribo, 15 juni 1945) is een Surinaamse beeldend kunstenaar. Hij heeft een Chinees-Surinaamse familienaam. Hij werkt in Frans-Guyana. Hij schildert, doet grafisch werk, maakt sculpturen en gebruikt daarbij thema's uit de Surinaamse jungle.
In de jaren zestig werkt hij als muzikant in verschillende Europese landen. Lie A Fo volgt een kunstopleiding aan de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten te Antwerpen en de Vrije Academie Den Haag.
In 1974 wordt hij toegelaten tot de BKR (de Beeldende Kunstenaars Regeling), zodat hij zich volledig aan de kunst kan wijden. In 1979 vestigt Lie A Fo zich in Suriname. Na de decembermoorden keert hij terug naar Den Haag. Vanaf de eerste helft van de jaren 80 is er veel belangstelling voor zijn grafische werk en volgen diverse tentoonstellingen.
In december 1983 verhuist hij naar Frans Guyana, een buurland van Suriname, maar met dezelfde natuurlijke omgeving die in zijn werk kan worden teruggevonden. Hij keert regelmatig terug naar Den Haag om er te werken. Zijn werk wordt overal in Nederland tentoongesteld.