Joop Smits - Boom met koe bij sloot - Verkocht

Joop Smits - Boom met koe bij sloot kopen? Bied vanaf 50!

Joop Smits - Boom met koe bij sloot kopen? Bied vanaf 50!Joop Smits - Boom met koe bij sloot kopen? Bied vanaf 50!Joop Smits - Boom met koe bij sloot kopen? Bied vanaf 50!Joop Smits - Boom met koe bij sloot kopen? Bied vanaf 50!Joop Smits - Boom met koe bij sloot kopen? Bied vanaf 50!
  • Joop Smits (1938)
Type kunstwerkSchilderij
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen46 x 56 cm (h x b)
Incl. lijst62 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderij van landschap door Joop Smits.
Gesigneerd, olieverf op doek
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Best, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 13,50

Joop Smits (1938)

Nederlands Nederlands
72 cm
62 cm
56 cm
46 cm

ObjectlocatieBest,  Nederland
Starttijd27-2-2021 om 13:43
Eindtijd7-3-2021 om 20:52