Joost Minnigh - Grote ingelijste litho "Amaryllis met spiegelbeeld" perfect ingelijst - Verkocht

Joost Minnigh - Grote ingelijste litho "Amaryllis met spiegelbeeld" perfect ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Grafiek (handgesigneerd)

Joost Minnigh - Grote ingelijste litho "Amaryllis met spiegelbeeld" perfect ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Joost Minnigh - Grote ingelijste litho "Amaryllis met spiegelbeeld" perfect ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Joost Minnigh - Grote ingelijste litho "Amaryllis met spiegelbeeld" perfect ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Joost Minnigh - Grote ingelijste litho "Amaryllis met spiegelbeeld" perfect ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Joost Minnigh - Grote ingelijste litho "Amaryllis met spiegelbeeld" perfect ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Joost Minnigh - Grote ingelijste litho "Amaryllis met spiegelbeeld" perfect ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
  • Joost Minnigh (1942-2011)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen71.5 x 52.5 cm (h x b)
Incl. lijst98 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20/22

Liho van Joost Minnigh, gesigneerd, gedateerd, genummerd en getiteld in potlood. Perfect zuurvrij ingelijst achter glas in houten Barth lijst.

Vanwege de grootte is alleen ophalen mogelijk (in Voorthuizen)

Joost Minnigh (1942-2011)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Cello1
295 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)
78 cm
98 cm
52.5 cm
71.5 cm

ObjectlocatieVoorthuizen,  Nederland
Starttijd9-8-2019 om 9:01
Eindtijd23-8-2019 om 19:00