Annemarie van Wolde-Mulder - Dame op terras (groot formaat) fl. 5400,-
Piotr Konkel - Groot /Gallerieprijs. 950,-
Gerrit Hendrik Breetvelt - Ingelijste gemengde techniek op papier: abstract - 1963
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurlitho, gesigneerd rechtsonder.
Afmeting 60 x 40 cm. Losbladig.
Joost Swarte is geboren op 24 december 1947 in Heemstede.
Starttijd | 20-11-2014 om 15:14 |
Eindtijd | 28-11-2014 om 15:14 |