Joris Kuipers - Schedel - Verkocht

Joris Kuipers - Schedel kopen? Bied vanaf 100!
Tekening / Aquarel

Joris Kuipers - Schedel kopen? Bied vanaf 100!Joris Kuipers - Schedel kopen? Bied vanaf 100!Joris Kuipers - Schedel kopen? Bied vanaf 100!Joris Kuipers - Schedel kopen? Bied vanaf 100!Joris Kuipers - Schedel kopen? Bied vanaf 100!
  • Joris Kuipers (1977)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39.5 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
* Werk uit een bijzondere serie aquarellen van schedels / hoofden uit de 21e eeuw. Betreft werk van een interessant hedendaags kunstenaar, die afgelopen jaren op veel beurzen heeft gestaan en exposities heeft gehad etc.  Zie op internet voor meer, zoals zijn website: www.joriskuipers.com
* Werk is aan de achterzijde gesigneerd + een geschreven tekst (zie foto).
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Joris Kuipers (1977)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Strechgel
171 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
29.5 cm
39.5 cm

ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
Starttijd2-1-2022 om 17:16
Eindtijd16-1-2022 om 21:36