Val-Saint-Lambert - Vatel ontwerp René Delvenne voor Wereld Tentoonstelin 1958
Floris Jespers - Portret van een man
Formaat 50x60 cm, in goede staat, zeer lichte gebruikssporen.
In een prachtige lijst in bijna nieuwstaat, enkele kleine plekjes, 63x73 cm.
Starttijd | 28-9-2016 om 22:53 |
Eindtijd | 12-10-2016 om 22:53 |