Leon Spierenburg - Zwei Butter
Corneille - „Sommerspaziergang“ (2 Ausgaben).
Harry Karssen - Konvolut von zwei Siebdrucken n.t.
Formaat 50x60 cm, in goede staat, zeer lichte gebruikssporen.
In een prachtige lijst in bijna nieuwstaat, enkele kleine plekjes, 63x73 cm.
Startzeit | 28-9-2016 um 22:53 |
Endzeit | 12-10-2016 um 22:53 |