Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Formaat 50x60 cm, in goede staat, zeer lichte gebruikssporen.
In een prachtige lijst in bijna nieuwstaat, enkele kleine plekjes, 63x73 cm.
Heure de début | 28-9-2016 à 22:53 |
Heure de fin | 12-10-2016 à 22:53 |