Jos Rovers - GROOT in 1950 geschilderd stilleven bloemen in vaas - gesigneerd - Verkocht

Jos Rovers - GROOT in 1950 geschilderd stilleven bloemen in vaas - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Jos Rovers - GROOT in 1950 geschilderd stilleven bloemen in vaas - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Jos Rovers - GROOT in 1950 geschilderd stilleven bloemen in vaas - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Jos Rovers - GROOT in 1950 geschilderd stilleven bloemen in vaas - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Jos Rovers - GROOT in 1950 geschilderd stilleven bloemen in vaas - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Jos Rovers - GROOT in 1950 geschilderd stilleven bloemen in vaas - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Jos Rovers - GROOT in 1950 geschilderd stilleven bloemen in vaas - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Jos Rovers - GROOT in 1950 geschilderd stilleven bloemen in vaas - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
  • Jos Rovers (1893-1976)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1950
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen75 x 55 cm (h x b)
Incl. lijst80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Rovers is onder andere bekend als de graficus van de Olympische afische van de spelen in Amsterdam van 1928 en andere reclame affiches uit die periode (o.a. voor de Rotterdamsche Lloyd).

    Joseph Johannes (Jos) Rovers[1] (Utrecht, 15 december 1893 – Amsterdam, 7 oktober 1976) was een Nederlands beeldhouwer, graficus, kunstschilder, tekenaar, boekbandontwerper, etser, illustrator en docent aan een academie. Hij is de vader van Anton Rovers. Hij volgde een opleiding aan de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten in Antwerpen onder leiding van Isidore Opsomer.

    Zijn werkzame periode was van 1908 tot 1976, in Haarlem tot 1930 en in Amsterdam van 1930 tot 1976. Zijn onderwerpen waren: landschappen, naaktfiguren, stadsgezichten, portretten, stillevens, winterlandschappen en het ontwerpen van affiches. Voor Uitgeverij en Drukkerij De Spaarnestad in Haarlem was hij boekbandontwerper.

    Hij was winnaar van de Koninklijke Subsidie, de St. Lucasprijs in 1939, en de zilveren medaille van de stad Parijs in 1955 op de Nederlandse tentoonstelling. Hij was lid van Arti et Amicitiae in Amsterdam, (voorzitter 1946-1948) en van de Vereeniging Sint Lucas in Amsterdam en docent aan de Rijksakademie van beeldende kunsten in Amsterdam.
weinig zichtbare onregelmatigheden. In sobere lijst.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

Jos Rovers (1893-1976)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Artpointamsterdam
1218 verkochte items
Alle items van deze verkoper (111)
60 cm
80 cm
55 cm
75 cm