Julia Giesberts : Den Helder 1893 - Haarlem 1983
vrouw / Nederlands
Giesberts stond bekend als aquarellist, houtgraveur, politiek tekenaar, schilder, tekenaar, vervaardiger van houtsnedes.
Biografische gegevens:
Opleiding: Rijksakademie van beeldende kunsten (Amsterdam) 1912-1916
Werkzaam in Amsterdam en Haarlem (1969 - 1983)
volgens Scheen 1969-1970
Leerling van:
Dake, Carel Lodewijk (I)
Leeuwen, Klaas van
Mesquita, Samuel Jessurun de
Waay, Nicolaas van der
Onderwerpen: bloemstilleven, landschap (als genre), portretten, stillevens
Literatuur:
Scheen 1969-1970 , dl. 1, p. 375 (als: Giesberts, Willemina Julia ('Julia');*) Jacobs 1993 Scharten 1996 , p. 46
Het schilderij is professioneel gereinigd.