Justus Donker - Gronings landschap - Verkocht

Justus Donker - Gronings landschap kopen? Bied vanaf 50!

Justus Donker - Gronings landschap kopen? Bied vanaf 50!Justus Donker - Gronings landschap kopen? Bied vanaf 50!Justus Donker - Gronings landschap kopen? Bied vanaf 50!Justus Donker - Gronings landschap kopen? Bied vanaf 50!
  • Justus Donker (1966)
Jaartal2003
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 x 25 cm (h x b)
Incl. lijst22 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leuk, kleurrijk en karakteristiek werk van Justus Donker, destijds lid van de After Nature groep, in acryl op canvasboard; voor zien van bijpassend houten antracieten lijst.
Hand gesigneerd rechtsonder en gedateerd  ''15803''.

Binnen Nederland € 6,75
Naar België € 9,75
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Justus Donker (1966)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Kunstmakelaar
Lid sinds 2021
33 verkochte items
29 cm
22 cm
25 cm
18 cm

ObjectlocatieDen Haag,  Nederland
Starttijd11-9-2021 om 21:06
Eindtijd21-9-2021 om 20:33