Karel van Seben - C5033-13, Schip in de haven - Verkocht

Karel van Seben - C5033-13, Schip in de haven kopen? Bied vanaf 35!
Tekening / Aquarel

Karel van Seben - C5033-13, Schip in de haven kopen? Bied vanaf 35!Karel van Seben - C5033-13, Schip in de haven kopen? Bied vanaf 35!
  • Karel van Seben (1893-1988)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekHoutskool
StijlImpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C5033-13, Karel van Seben, Schip in de haven, houtskool op papier, papiermaat 30.5 x 24.5 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk
Papier bevat randschade en is verkleurd door de tijd, vouwen in papier linksboven, tape rechtsboven.

ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
Starttijd1-4-2021 om 15:05
Eindtijd9-4-2021 om 20:38