Karel van Seben - KARL van SEBEN - vrouweljk zittend NAAKT - Verkocht

KARL van SEBEN  - vrouweljk zittend NAAKT kopen? Bied vanaf 22!
Tekening / Aquarel

KARL van SEBEN  - vrouweljk zittend NAAKT kopen? Bied vanaf 22!KARL van SEBEN  - vrouweljk zittend NAAKT kopen? Bied vanaf 22!
  • Karel van Seben (1893-1988)
Type kunstwerkTekening / Aquarel

KAREL van SEBEN

ZITTEND NAAKT

Tekening in de maat 16 x 24 cm

In nieuwe lijst met glas in de maat 32 x 38 cm

gesigneerd onder Karel van Seben

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND

kleine meesters hebben grote toekomst

Starttijd19-5-2014 om 16:55
Eindtijd26-5-2014 om 16:55