Kees Franse - Kees Franse - litho - 1977

Kees Franse - Kees Franse - litho - 1977 kopen? Bied vanaf 45!
Kees Franse - Kees Franse - litho - 1977 kopen? Bied vanaf 45!Kees Franse - Kees Franse - litho - 1977 kopen? Bied vanaf 45!
  • Kees Franse (1924-1982)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Grote litho van Kees Franse uit 1977. Nummer: Proef. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H57 x b78 cm. Afmetingen voorstelling: H49 x b64,5 cm. Conditie: in goede staat. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% verzekerd.  Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

ZZRD

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoek van holland, Nederland

Starttijd30-5-2018 om 19:35
Eindtijd10-6-2018 om 19:52
Openingsbod € 45
ObjectlocatieHoek van Holland,  Nederland