Kees van Dongen - Gravure 1001 nacht: 'L'éléphant blanc' - Verkocht

Kees van Dongen - Gravure 1001 nacht: 'L'éléphant blanc' kopen? Bied vanaf 10!
Prenten & Uitgaves

Kees van Dongen - Gravure 1001 nacht: 'L'éléphant blanc' kopen? Bied vanaf 10!Kees van Dongen - Gravure 1001 nacht: 'L'éléphant blanc' kopen? Bied vanaf 10!Kees van Dongen - Gravure 1001 nacht: 'L'éléphant blanc' kopen? Bied vanaf 10!Kees van Dongen - Gravure 1001 nacht: 'L'éléphant blanc' kopen? Bied vanaf 10!
  • Kees van Dongen (1877-1968)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1955
Techniek Varia
Stijl Oriëntaals
Afmetingen 22.7 x 17.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Op bladzijde 641 van deel twee van het uit drie delen bestaande boek : 'Le livre des mille nuits et une nuit' ( foto 4 ) staat deze gravure . Iets voor een kinderkamer zou ik zeggen...Zie foto's.
Binnen Nederland € 3,32
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico