Kees van Dongen Kleurenlito, Girl with lowered eyes

Kees van Dongen  Kleurenlito, Girl with lowered eyes kopen? Bied vanaf 9000!
  • Kees van Dongen (1877-1968)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

49 x 35 cm

Lithograph, ca 1930

edition 39 / 250ex

signed in the stone

perfect condition

Starttijd:30-06-2014 om 19:05
Eindtijd:05-07-2014 om 19:05
Openingsbod € 9000
ObjectlocatieNederland