Kees Verkade - litho: Les retrouvailles - 1998

Kees Verkade - litho: Les retrouvailles - 1998 kopen? Bied vanaf 249!
Kees Verkade - litho: Les retrouvailles - 1998 kopen? Bied vanaf 249!Kees Verkade - litho: Les retrouvailles - 1998 kopen? Bied vanaf 249!Kees Verkade - litho: Les retrouvailles - 1998 kopen? Bied vanaf 249!
  • Kees Verkade (1941-2020)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
TechniekLitho
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen72 cm x 60 cm (h x b)
Passe-partout80 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’98), getiteld en genummerd (54/125). Afmetingen binnen passe-partout: H72 x b60 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het kan ook worden verzonden met Postnl.

Kees Verkade (1941-2020)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5445 verkochte items
Alle items van deze verkoper (301)
72 cm
80 cm
60 cm
72 cm
Sluit over 3d 23u 18m 16s
Openingsbod€ 249
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:27-09-2022 om 12:14
Eindtijd:02-10-2022 om 21:19