In opdracht geveild:
(21-21-1)
Mooie pastel tekening (zwart krijt op papier) van Kees Verwey. Mooi ingelijst. Kan direct aan de muur.
Titel: Stadsgezicht
Jaartal: Onbekend
Afmetingen: 26cm x 30cm
Afmetingen lijst: 41cm x 46cm
Gesigneerd: Handgesigneerd.
Ingelijst: Ja, zeer mooi
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet omschreven.
Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorging met een koerier is mogelijk voor 35 euro binnen Nederland. (Muv Zeeuws Vlaanderen -25 euro extra- en de Eilanden).
Garantie:
Informatie: