Adrian de Gijzel - De zwarte doos
Jo Bezaan - OPVLIEGENDE VOGELS
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
KEES VERWEY (1900-1995)
Titel: "De Verdoemden - Kathedraal van Rheims"
Jaartal: 1970
Afmetingen beeld: 34 x 18 cm.
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder) ' 70 Kees Verwey
Materiaal: Krijt op papier
Ingelijst: Nee, achter passe-partout
Hierbij de poster van de tentoonstelling waar deze tekening getoond werd.
Extra info: Tekening staat vermeld in de Tentoonstellings catalogus van de overzichtstentoonstelling "Tekeningen" van Kees Verwey in de Rijksakademmie van Beeldende Kunsten te Amsterdam in 1971 (zie foto 2 en 5)
Starttijd | 16-3-2016 om 14:03 |
Eindtijd | 23-3-2016 om 14:03 |