Bijzondere ets van Keith Haring afkomstig uit de portfolio The Valley (1989).
Rechtsonder gesigneerd. De ets is vervaardigd op handgeschept Twincracker papier, met speciale watermerken.
The Valley is een portfolio van Keith Haring in samenwerking met de schrijver William S. Burroughs. Het portfolio werd uitgegeven door George Mulder Fine Arts NY in 1989. Deze bestaat uit 31 bladen, waarvan 16 etsen van Keith Haring. Dit betreft oplage 3/80.
Haring tekende de tekeningen voor de etsen op koperen platen, in zijn atelier in New York. Burroughs schreef met de hand 16 vellen met tekst, welke in rode inkt werden gedrukt. De tekst van The Valley is een hoofdstuk uit de roman The Western Lands uit 1987 van William S. Burroughs. Dit verhaal, over mensen die in een scheur leven, niet weten waar ze vandaan komen of waar ze heen gingen, is zowel absurd als herkenbaar. Dit was de laatste samenwerking van Keith Haring en William S. Burroughs, aangezien Keith Haring een paar maanden later, in februari 1990, stierf aan aids.
Herkomst: uit het nalatenschap van de George Mulder Foundation.