Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1986 |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
Incl. lijst | 76 x 88 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 19/19 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Kenneth Bushnell (Los Angeles 1933) Point Balance Stake 1 Zeefdruk, oplage 19/19 gesigneerd en gedateerd 1986 Bushnell studeerden Los Angeles en Hawaii en geniet internationaal bekendheid door zijn schilderijen en aquarellen in abstracte trant. De afgelopen twintig jaar is zijn werk bekend onder de verzamelnaam EDC, Euclidian Dream Cycle, gebaseerd op de tegenstelling tussen de westerse ratio van de Griekse wiskundige Euclides en de “droom” die het irrationele in ruime en tijd en intuïtieve keuzes vertegenwoordigt. Parallel aan zijn abstracte werkt maakt Bushnell figuratieve schilderijen, tekeningen en grafiek met veelal botanische onderwerpen. Hij woont afwisselend in LA, Hawaii en Zuid-Frankrijk. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Deventer, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Starttijd | 26-1-2022 om 12:52 |
Eindtijd | 9-2-2022 om 21:07 |
Objectlocatie | Deventer, Nederland |