Keramiekfabriek Velsen - twee ovale vazen - Verkocht

Keramiekfabriek Velsen - twee ovale vazen kopen? Bied vanaf 24!
Glas / Keramiek

Keramiekfabriek Velsen - twee ovale vazen kopen? Bied vanaf 24!Keramiekfabriek Velsen - twee ovale vazen kopen? Bied vanaf 24!Keramiekfabriek Velsen - twee ovale vazen kopen? Bied vanaf 24!Keramiekfabriek Velsen - twee ovale vazen kopen? Bied vanaf 24!
  • Keramiekfabriek Velsen (1920-2002)
Type kunstwerkGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
StijlMinimalistisch
Afmetingen25 x 16.5 x 6.5 cm (h x b x d)
GemerktGemerkt/Merksticker
Creme en wit in dezelfde vorm maar qua grootte verschillend
Afmeting van de grote vaas sttan bij de details en die van de kleinere witte zijn20cm hoog 13 cm breed en 5,5 cm diep
allebeide gaaf en geen craquelé
Binnen Nederland € 11,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50

ObjectlocatieAmstelveen,  Nederland
Starttijd26-3-2021 om 9:54
Eindtijd4-4-2021 om 22:41