Koos van der Sluys - litho: Le poete se promene sur la montagne - Verkocht

Koos van der Sluys - litho: Le poete se promene sur la montagne  kopen? Bied vanaf 35!
Koos van der Sluys - litho: Le poete se promene sur la montagne  kopen? Bied vanaf 35!Koos van der Sluys - litho: Le poete se promene sur la montagne  kopen? Bied vanaf 35!Koos van der Sluys - litho: Le poete se promene sur la montagne  kopen? Bied vanaf 35!Koos van der Sluys - litho: Le poete se promene sur la montagne  kopen? Bied vanaf 35!Koos van der Sluys - litho: Le poete se promene sur la montagne  kopen? Bied vanaf 35!
  • Koos van der Sluys (1920-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho van Koos van der Sluys. Nummer: 3/24. Titel: Le poete se promene sur la montagne.  Afmetingen blad: H75 x 56 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% verzekerd. Herkomst: collecttie ABN AMRO. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

Conditie: in goede staat. Klein scheurtje aan onderzijde in wit gedeelte van het blad. Dit valt volledig onder de passe-partout bij inlijsting.

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:23-12-2016 om 22:41
Eindtijd:31-12-2016 om 20:41
Biedingen (3)
clevos
31 dec. / 20:35
€ 45
Klassiekers
31 dec. / 20:07
€ 40
clevos
24 dec. / 01:10
€ 35