Kurt Peiser - schip in storm - Verkocht

Kurt Peiser - schip in storm kopen? Bied vanaf 40!
Kurt Peiser - schip in storm kopen? Bied vanaf 40!Kurt Peiser - schip in storm kopen? Bied vanaf 40!Kurt Peiser - schip in storm kopen? Bied vanaf 40!Kurt Peiser - schip in storm kopen? Bied vanaf 40!
  • Kurt Peiser (1887-1962)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
DragerJapans Papier
StijlRealistisch
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen13.5 cm x 17 cm (h x b)
Passe-partout37.5 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage16 van 120
handgesigneerd, oplage 16 van 120

Kurt Peiser (1887-1962)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  pahe

Lid sinds 2020
4 verkochte items
27.5 cm
37.5 cm
17 cm
13.5 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-12-2020 om 20:34
Eindtijd:17-12-2020 om 21:10
Joruben2
17 dec. / 21:03
€ 40