Kurt Peiser - schip in storm - Verkocht

Kurt Peiser - schip in storm kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Kurt Peiser - schip in storm kopen? Bied vanaf 40!Kurt Peiser - schip in storm kopen? Bied vanaf 40!Kurt Peiser - schip in storm kopen? Bied vanaf 40!Kurt Peiser - schip in storm kopen? Bied vanaf 40!
  • Kurt Peiser (1887-1962)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
DragerJapans Papier
StijlRealistisch
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen13.5 x 17 cm (h x b)
Passe-partout37.5 x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage16 van 120
handgesigneerd, oplage 16 van 120
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Mechelen, België

Kurt Peiser (1887-1962)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  pahe
Lid sinds 2020
0 verkochte items
27.5 cm
37.5 cm
17 cm
13.5 cm

ObjectlocatieMechelen,  België
Starttijd10-12-2020 om 20:34
Eindtijd17-12-2020 om 21:10