Niet of onleesbaar gesigneerd - LAATSTE KANS! Onbekende kunstenaar - Jacqueline - lithografie,hand gesigneerd - Verkocht

LAATSTE KANS! Onbekende kunstenaar - Jacqueline - lithografie,hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 20,00

LAATSTE KANS! Onbekende kunstenaar - Jacqueline - lithografie,hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!LAATSTE KANS! Onbekende kunstenaar - Jacqueline - lithografie,hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!LAATSTE KANS! Onbekende kunstenaar - Jacqueline - lithografie,hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!LAATSTE KANS! Onbekende kunstenaar - Jacqueline - lithografie,hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!LAATSTE KANS! Onbekende kunstenaar - Jacqueline - lithografie,hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!LAATSTE KANS! Onbekende kunstenaar - Jacqueline - lithografie,hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Van onbekende kunstenaar: lithografie, gelijst. Titel: Jacqueline. Druk- en potlood gesigneerd r.o., potlood getiteld l.o. Rond 1970. Formaat incl. houten lijst 48 x 61 cm, lithografie 36 x 46 cm. LAATSTE KANS!

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(34)
Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

372 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:19-03-2017 om 10:05
Eindtijd:24-03-2017 om 10:05
Biedingen (12)
hansvl
23 mrt. / 22:31
€ 20
dddddd
23 mrt. / 22:31
€ 20
hansvl
23 mrt. / 22:01
€ 18
THEO1961
23 mrt. / 22:01
€ 16
THEO1961
23 mrt. / 21:11
€ 14
hansvl
21 mrt. / 15:47
€ 12
Richard_Rotterdam
21 mrt. / 15:47
€ 10
Richard_Rotterdam
21 mrt. / 12:03
€ 7
hansvl
21 mrt. / 12:03
€ 5
Richard_Rotterdam
21 mrt. / 12:03
€ 5
hansvl
19 mrt. / 21:32
€ 3
loft
19 mrt. / 11:05
€ 1