Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
De afmeting van de afbeelding is 18 x 24 en de afmeting van het blad is 48 x 38. De oplage is 84/175 en de ets is uit 1992. Het werk is rechtsonder door de kunstenaar gesigneerd. Het werk kan goed verpakt via PostNL aangetekend worden verzonden voor € 10 (binnen Nederland). Deze kosten zijn voor rekening van de koper.