Laetitia de Haas - Laetitia de Haas - MEIMORGEN - kleurets - Verkocht

Laetitia de Haas - MEIMORGEN - kleurets kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Laetitia de Haas - MEIMORGEN - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Laetitia de Haas - MEIMORGEN - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Laetitia de Haas - MEIMORGEN - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Laetitia de Haas - MEIMORGEN - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Laetitia de Haas - MEIMORGEN - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Laetitia de Haas - MEIMORGEN - kleurets kopen? Bied vanaf 1!
  • Laetitia de Haas (1948)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

De afmeting van de afbeelding is 18 x 24 en de afmeting van het blad is 48 x 38. De oplage is 84/175 en de ets is uit 1992. Het werk is rechtsonder door de kunstenaar gesigneerd. Het werk kan goed verpakt via PostNL aangetekend worden verzonden voor € 10 (binnen Nederland). Deze kosten zijn voor rekening van de koper.