Laetitia de Haas - MEIMORGEN - kleurets - Verkocht

Laetitia de Haas - MEIMORGEN - kleurets kopen? Bied vanaf 1!
Laetitia de Haas - MEIMORGEN - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Laetitia de Haas - MEIMORGEN - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Laetitia de Haas - MEIMORGEN - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Laetitia de Haas - MEIMORGEN - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Laetitia de Haas - MEIMORGEN - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Laetitia de Haas - MEIMORGEN - kleurets kopen? Bied vanaf 1!
  • Laetitia de Haas (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

De afmeting van de afbeelding is 18 x 24 en de afmeting van het blad is 48 x 38. De oplage is 84/175 en de ets is uit 1992. Het werk is rechtsonder door de kunstenaar gesigneerd. Het werk kan goed verpakt via PostNL aangetekend worden verzonden voor € 10 (binnen Nederland). Deze kosten zijn voor rekening van de koper.

Dit item is verkocht voor 33,00
Starttijd:05-12-2014 om 17:34
Eindtijd:14-12-2014 om 17:39
Biedingen (14)
lubsic
14 dec. / 17:30
€ 33
xram44
14 dec. / 17:30
€ 28
lubsic
14 dec. / 17:30
€ 25
xram44
14 dec. / 17:30
€ 20
lubsic
14 dec. / 17:30
€ 18
xram44
14 dec. / 17:30
€ 16
lubsic
14 dec. / 17:30
€ 14
xram44
14 dec. / 09:30
€ 12
d0minique
14 dec. / 09:30
€ 10
d0minique
11 dec. / 20:26
€ 7
Bertkazan
11 dec. / 20:26
€ 5
d0minique
11 dec. / 20:26
€ 5
Bertkazan
11 dec. / 11:00
€ 3
d0minique
07 dec. / 12:52
€ 1