Laetitia de Haas - Vreeland - Verkocht

Laetitia de Haas - Vreeland kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Laetitia de Haas - Vreeland kopen? Bied vanaf 10!Laetitia de Haas - Vreeland kopen? Bied vanaf 10!Laetitia de Haas - Vreeland kopen? Bied vanaf 10!Laetitia de Haas - Vreeland kopen? Bied vanaf 10!
  • Laetitia de Haas (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1980
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen51.5 x 41 cm (h x b)
Incl. lijst72.5 x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage70
Laetitia de Haas, Vreeland. Rechtsonder handgesigneerd en gedateerd 80.

Dit werk is op te halen in Utrecht.

Laetitia de Haas (1948)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (15)

Geplaatst door  Inverno16
0 verkochte items
59.5 cm
72.5 cm
41 cm
51.5 cm

ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
Starttijd29-12-2021 om 12:51
Eindtijd5-1-2022 om 22:40
Biedingen (2)