Heel fraaie ets van een Arnemuidse Hoogaars door Laurens Jannis Braams.
Het visserijnummer is niet helemaal leesbaar maar ik vermoed ARM59 (de 5 is zeker, de 9 zou nog anders kunnen zijn).
De ets stamt uit 1941 en is nummer 15 uit een oplage van 75. Keurig ingelijst in waarschijnlijk de originele houten lijst.
Goed
Klein vlekje links van het midden, zie foto's.
Tot 10 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 10,00
€ 12,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 65,00