Leentje Linders - Apollo 13 - De bijna 'rampvlucht' naar de maan in 1970 - Professioneel ingelijst - Verkocht

Leentje Linders - Apollo 13 - De bijna 'rampvlucht' naar de maan in 1970 - Professioneel ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Leentje Linders - Apollo 13 - De bijna 'rampvlucht' naar de maan in 1970 - Professioneel ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Leentje Linders - Apollo 13 - De bijna 'rampvlucht' naar de maan in 1970 - Professioneel ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Leentje Linders - Apollo 13 - De bijna 'rampvlucht' naar de maan in 1970 - Professioneel ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Leentje Linders - Apollo 13 - De bijna 'rampvlucht' naar de maan in 1970 - Professioneel ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Leentje Linders - Apollo 13 - De bijna 'rampvlucht' naar de maan in 1970 - Professioneel ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Leentje Linders - Apollo 13 - De bijna 'rampvlucht' naar de maan in 1970 - Professioneel ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Leentje Linders - Apollo 13 - De bijna 'rampvlucht' naar de maan in 1970 - Professioneel ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Leentje Linders - Apollo 13 - De bijna 'rampvlucht' naar de maan in 1970 - Professioneel ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Leentje Linders - Apollo 13 - De bijna 'rampvlucht' naar de maan in 1970 - Professioneel ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Leentje Linders - Apollo 13 - De bijna 'rampvlucht' naar de maan in 1970 - Professioneel ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Leentje Linders - Apollo 13 - De bijna 'rampvlucht' naar de maan in 1970 - Professioneel ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Leentje Linders - Apollo 13 - De bijna 'rampvlucht' naar de maan in 1970 - Professioneel ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Leentje Linders - Apollo 13 - De bijna 'rampvlucht' naar de maan in 1970 - Professioneel ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Leentje Linders (1942)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen76 x 55 cm (h x b)
Incl. lijst103 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage33/40

Prachtige grote dieptedruk van de bekende Nederlandse Graficus Leentje Linders, in fraaie lijst.

Apollo 13: Kunstwerk naar aanleiding van de "bijna ramp" van het ruimtevaartuig Apollo 13, april 1970. Apollo 13 was de vijfde bemande missie naar de Maan, voor het uitvoeren van de derde maanlanding in het kader van het Project Apollo. De bemanning bestond uit Jim Lovell, Jack Swigert en Fred Haise.

Leentje Linders (Zoeterwoude, 1942) heeft grote bekendheid gekregen door haar mooie diepte etsen en haar virtuoze en dynamische weergave van beweging.
Op 9 november 2008 won zij de BAS Grafiekprijs.

Lijsting: achter glas in dik smetteloos passe-partout en fraaie hardhouten Barth lijst. Met achterop een conserveringscertificaat zuurvrije inlijsting.
Conditie passe-partout en lijst: zeer goed  Op foto's is wat weerspiegeling te zien van het glas.
Originele galerieprijs f 900,- (zie etiket achterzijde; laatste foto)

OPHALEN/BEPERKTE BEZORGMOGELIJKHEID
Vanwege de grootte en kwetsbaarheid dient dit kunstwerk in principe opgehaald te worden.
Mag na betaling in overleg eventueel tot 2 maanden hier in opslag blijven.

Uitzondering: op de route Hengelo - Apeldoorn - Amersfoort -Utrecht - Amsterdam/Den Haag of Arnhem-Eindhoven, kunnen wij in overleg eventueel onze eigen betaalbare koeriersdienst regelen met bezorging op huisadres voor €29,95 tot maximaal €39,95 all in vaste prijs. Wij staan er dan garant voor dat het kunstwerk heel over komt. Dit is geen Swift koerier.

Gaaf. Originele diepe kleuren
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Diepenheim, Nederland

Leentje Linders (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  Arrt
Lid sinds 2018
54 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
78 cm
103 cm
55 cm
76 cm

ObjectlocatieDiepenheim,  Nederland
Starttijd6-10-2019 om 16:43
Eindtijd14-10-2019 om 20:44
Biedingen (11)