Leo Musch - Tenderness but... - Verkocht

Leo Musch - Tenderness but... kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Leo Musch - Tenderness but... kopen? Bied vanaf 60!Leo Musch - Tenderness but... kopen? Bied vanaf 60!Leo Musch - Tenderness but... kopen? Bied vanaf 60!Leo Musch - Tenderness but... kopen? Bied vanaf 60!Leo Musch - Tenderness but... kopen? Bied vanaf 60!Leo Musch - Tenderness but... kopen? Bied vanaf 60!Leo Musch - Tenderness but... kopen? Bied vanaf 60!
  • Leo Musch (1943)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
LUXE UITGAVE!
Zeefdruk + boek in luxe doos
  • Boek 'Over grenzen in beeld en ruimte' is gesigneerd op de 2e pagina
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt
  • Genummerd (E/A) en gesigneerd met potlood door de kunstenaar

Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Leo Musch (1943)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  deKunstZolder
245 verkochte items
45 cm
55 cm

ObjectlocatieDen Haag,  Nederland
Starttijd11-4-2021 om 13:38
Eindtijd14-4-2021 om 21:08