Lon Buttstedt - Lon Buttstedt: Litho, The queens garden - Ingelijst - Verkocht

Lon Buttstedt: Litho, The queens garden - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Lon Buttstedt: Litho, The queens garden - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Lon Buttstedt: Litho, The queens garden - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Lon Buttstedt: Litho, The queens garden - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
  • Lon Buttstedt (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen47 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9/27

Titel: The queens garden
Jaartal: niet gedateerd
Afmetingen lijst: 66 cm x 51 cm (Beeld: 47 cm x 30 cm)
Oplage:  9/27
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst (MET een scheurtje in het glas rechtsonder)
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 250

Administratieve code:

QQZD

Lon Buttstedt (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  KVcollecties
2081 verkochte items
Alle items van deze verkoper (115)
51 cm
66 cm
30 cm
47 cm

Starttijd22-5-2018 om 17:31
Eindtijd4-6-2018 om 9:00