Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1995 |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Sport |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 32 x 32 cm (h x b) |
Incl. lijst | 50 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 63/275 |
Lou Thissen groeide uit tot een beeldend kunstenaar (schilder, beeldhouwer en tekenaar) en leerde verschillende disciplines onder de knie te krijgen, waarbij hij vakmanschap en techniek zag als essentiële fundamenten van zijn kunst. Hij haalt inspiratie uit alles wat de mens beweegt, letterlijk en figuurlijk, inclusief muziek, dans en sport. Hij is vooral geïnteresseerd in paarden (sport), het milieu, engelen en zijn favoriete land, Italië, dat sterk reflecteert in zijn werken.
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 5 kg.