Reinhoud D'Haese - Pentekening - in boek 50 jaar beelden 2003 & extra boek 2001
Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) - CoBrA
Corneille - Les yeux d’enfance et le grand soleil, zeefdruk (netjes ingelijst)
Corneille - Femme heureuse, zeefdruk (mooi ingelijst, groot)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Louis Bron ( 1884 - 1959 ) was in zijn tijd een bekend kunstenaar. ( zie Scheen ) Hij is o.m. bekend geworden door zijn Spaanse taferelen. Deze antieke ets is fors met een beeldmaat van 29 x 40 cm en een bladmaat van 44 x 56 cm. Het werk is buiten de plaat ( 2 x ) voluit gesigneerd. Het werk is gekaderd in een passepartout. De conditie van het geheel is goed; de ets is door de leeftijd ervan donkerder geworden.
Verzending per PostNL. ( k.k.)