Louis-Jacques Camerlinckx - Trommelaar - Verkocht

Louis-Jacques Camerlinckx - Trommelaar kopen? Bied vanaf 690!

Louis-Jacques Camerlinckx - Trommelaar kopen? Bied vanaf 690!Louis-Jacques Camerlinckx - Trommelaar kopen? Bied vanaf 690!Louis-Jacques Camerlinckx - Trommelaar kopen? Bied vanaf 690!Louis-Jacques Camerlinckx - Trommelaar kopen? Bied vanaf 690!
  • Louis-Jacques Camerlinckx (1920-1989)
IngelijstIngelijst
Afmetingen121 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst144 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk is linksonder gesigneerd.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heeze, Nederland

Louis-Jacques Camerlinckx (1920-1989)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Martha
27 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
83 cm
144 cm
60 cm
121 cm

ObjectlocatieHeeze,  Nederland
Starttijd15-3-2021 om 10:51
Eindtijd16-12-2021 om 11:00