Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1800 t/m 1899 |
Techniek | Aquarel |
Drager | Board |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 27 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||||
Schilderij heeft zeker 40 jaar in een lade gelegen. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | AMSTELVEEN, Nederland |
Starttijd | 29-3-2023 om 18:44 |
Eindtijd | 8-4-2023 om 16:18 |