Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Prenten voor 1900 |
Jaartal | 1876 |
Techniek | Litho |
Onderwerp | Mythologie |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 34.5 x 27 cm (h x b) |
Incl. lijst | 41 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Naam gedrukt |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
In goede gebruikte staat. Het blad heeft r.o. een kreukje; zeer lichte vlekjes.De boeken zijn in prima gebruikte staat. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 11-10-2023 om 19:11 |
Eindtijd | 17-1-2024 om 14:59 |